O nás

NADŠENIE, POCTIVOSŤ A KREATIVITA

Sme partička ľudí, ktorých spája nadšenie pre dobré jedlo. Veľa sme toho precestovali, poochutnávali a nakoniec sme našli zaľúbenie v ázijskej kuchyni, predovšetkým v sushi.

Láska ku kulinárskemu umeniu a rešpekt ku kvalite, či čerstvosti ingrediencií sú pre nás zásadné. Preto nerobíme kompromisy v poctivosti. Máme svojich overených dodávateľov, ale aj u nich si v rámci priateľských vzťahov dôkladne vyberáme to najlepšie. Šéfkuchár aj sushimajster to berú veľmi osobne.

A potom je tu kreativita - chuť objavovať nové kombinácie a tvoriť neokukané chuťové zážitky. Vďaka tomu si naše originálne kreácie získavajú čoraz viac fanúšikov.

Nadšenie, poctivosť a kreativita sa spájajú v pôžitok, ktorý podľa nás stojí za úspechom nášho milovaného Geisha sushi baru.

…Vlastne je tu ešte jedna vec - ako jediní v Bratislave a možno na celom Slovensku, robíme naše špeciálne rolky v 10 kusovej verzii namiesto štandardných 8.

EAT SMART

je filozofia, alebo skôr - aby to neznelo prehnane vznešene - prístup k úlohe jedla v každodennom živote.

Je to otázka nielen kvality a spracovania, ale aj samotného výberu surovín. Tuniak, losos, avokádo, riasy, wasabi, kokosové mlieko, zázvor, špargľa, kimchi, zelený čaj…. a mnoho ďaľších, patrí pre svoje nutričné hodnoty medzi takzvané superfoods. Dodávajú organizmu množstvo živín a podporujú jeho výkon a bezproblémový chod. Takéto suroviny v naších jedlách preferujeme a v sushi sú v tej najhodnotnejšej podobe.

Snažili sme sa model fungovania prispôsobiť uponáhľanej dobe tak, aby vyhovoval rovnako dobre gurmánom, ktorí prídu vychutnávať naše špecialitky, ako aj zaneprázdneným pracujúcim, ktorí majú len pár minút medzi meetingami hodiť do seba niečo slušné.


Hovorí sa, že sme najchutnejšie sushi v meste (Zomato, Tripadvisor). Sme za to vďační, aj keď je to pre nás výzva tieto vysoké očakávania prekonávať.

  • A la carte

    Posedíte si u nás, zrelaxujete a na objednávku vám pripravíme na čo máte chuť.

  • Take Away

    V našej vitríne sú vybrané jedlá vždy čerstvo pripravené ihneď k odberu.

  • Express Courier

    Nemáte čas chodiť k nám, stačí si cez náš web objednať a my vám jedlo prinesieme.